Mirakulum – Výlet třídy 6.A

S blížícím se koncem školního roku vyráží žáci na slíbené výlety, na které se celý rok těší a jsou odměnou za jejich celoroční práci. Cílem žáků 6. třídy se v úterý 13. 6. 2018 stal park Mirakulum v Milovicích.

Po všech krásných horkých slunečných dnech se na nás ráno obloha trochu mračila, a tak jsme celou cestu doufali, že počasí nám bude přece jen přát, abychom si výlet náležitě užili. Měli jsme štěstí, cestou nám pomračená obloha nevadila a zanedlouho na nás vykouklo sluníčko, které jen dotvořilo příjemnou atmosféru celého dne.

Park Mirakulum je plný originální zábavy a volnočasových aktivit. Našim prvním cílem se stal hrad s prolézačkami a podzemními chodbami a poté následovaly další atrakce: lesní hřiště, obří trampolíny, houpačky, lanová centra, apod. Chvilku jsme si tak mohli připadat jako šplhající opičky, chvilku jako horníci v podzemí. Vyzkoušeli jsme, co se dalo a bylo to moc prima.

mirakulum 04 mirakulum 21 mirakulum 32 mirakulum 35

Mgr. Soňa Blažková