Výlet 2.A a 2.B

V pátek 15. 6. jsme se vydali na výlet do Hulic, kde jsme nejprve navštívili Včelí dům. Děti si vyslechly mnoho zajímavostí ze života včel, mohly si vyzkoušet několik zábavných aktivit zaměřených na zručnost, rozeznávání pachu, dělbu práce v úlu, složily si úl a proskleným prostorem mohly pozorovat dění v reálném úlu. Po nákupu "medových výrobků" jsme vyrazili do Vodního světa, vzdáleného jen 1 km. Nadšení patřilo nejprve vnitřním objevným aktivitám na život v sladké vodě, ochutnávce vody od pramene, výrobě mraků, seznámení s obyvateli nádrží a rybníků apod. Protože nám počasí přálo, mohli jsme si dopřát i venkovní hrátky s vodními mlýnky, pumpami, vodopádem apod. Na hrázi nás překvapil více než 5tikilový kapr. Řádně osvěženi i správně unaveni jsme spokojeně dorazili zpět.

vylet 2trid hulice 02 vylet 2trid hulice 22 vylet 2trid hulice 32 vylet 2trid hulice 52

Mgr. Ivana Benešová