Vánoční jarmark

Ve čtvrtek 14. 12. 2017 proběhl na naší škole Vánoční jarmark, který uspořádali žáci a učitelé z 1. - 4. tříd. Jarmark zaštiťoval Spolek rodičů při ZŠ Choltice. Děti se na něj moc těšily. Takřka celý podzim vyráběly různé vánoční předměty jako věnce, přáníčka, svícny, přívěsky nebo ozdoby na stromeček. Byly zvědavé, zda se jejich výrobky budou návštěvníkům jarmarku líbit a zda prodají vše, co vyrobily. Myslím, že jarmark splnil jejich očekávání. Přišlo spoustu rodičů a prarodičů, kteří s nadšením obdivovali jejich práci, a každý z nich si domů odnášel nějakou dekoraci.

vanocni jarmark 03 vanocni jarmark 12 vanocni jarmark 44 vanocni jarmark 47

Ve stejný den proběhl také Den otevřených dveří ZŠ Choltice.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili, předně paním učitelkám za přípravu a vedení a těšíme se, že jarmark někdy zopakujeme.

Mgr. Johana Sara Tichá