Bleší trh

Třída 8.A se zapojila do projektu "JSEM LASKAVEC", který si klade za cíl zviditelnit důležitost dobrých skutků v současné společnosti. Žáci si mohli vybrat z několika nabídnutých laskavostí, nebo vymyslet svou vlastní. Naši osmáci se rozhodli uspořádat bleší trh, který proběhl v pátek 20. října pod záštitou Spolku rodičů. Touto cestou chci poděkovat všem, kdo se podíleli na organizaci trhu, přispěli nám buď věcmi do prodeje nebo naše snažení přišli podpořit finančně. Konečný výtěžek akce je totiž neuvěřitelných 5600Kč.

blesi trh 01 blesi trh 02 blesi trh 03 blesi trh 04

Principem projektu je, že si děti vyzkouší vykonat nezištný laskavý skutek v rámci Světového dne laskavosti, který připadá na 13. listopadu. Právě v tento den za námi přijedou děti a vychovatelé z Dětského centra Veská, kterým bude finanční obnos slavnostně předán na Malém zámku.

Mgr. Eva Nevečeřalová