Koncert ZUŠ Přelouč

V úterý, 27.6. 2017, se uskutečnil závěrečný koncert ZUŠ, kde vystupovali žáci naší školy a několik dalších žáků ze ZUŠ Přelouč. Na dopoledním vystoupení zaznělo mnoho krásných skladeb, které učitelé s žáky pilně trénovali v průběhu školního roku. V závěru tohoto koncertu na nás čekalo překvapení v podobě písně od skupiny Čechomor – Proměny, která byla zahrána i zazpívána učiteli ZUŠ Přelouč. Moc děkujeme dětem za vydařená a krásná hudební vystoupení a také učitelům ZUŠ, kteří ve školním roce svědomitě a trpělivě učí naše hudebníky na různé hudební nástroje. Moc se všichni těšíme, až v příštím školním roce uslyšíme další skladby našich šikovných žáků, nyní však přejeme všem krásné prázdniny.

koncert zus 06 koncert zus 08 koncert zus 28 koncert zus 30

za 1. stupeň Mgr. Daniela Čepčářová