Dort byl sladkou odměnou

V úterý 7. února jsme se s žáky osmé třídy zúčastnili Technohrátek ve Středním odborném učilišti v Třemošnici. Byl připraven celodenní program, který nás zavedl do dílen místního učiliště. Naši žáci si zasoutěžili v praktických i vědomostních dovednostech. Po dopolední praktické části byla na pořadu vědomostní část, ve které jsme zvítězili a do školy si přivezli jahodový dort. Ve středu jsme si hned po ránu zamlsali. Dort nám vynahradil to, že v průběhu soutěží nezbylo místo ani na občerstvení. Tak dokonale byl program připravený. Akce byla pro naše žáky zajisté poučná, protože jsme si přivezli spoustu informací a zážitků.

technohratky tremosnice 01 technohratky tremosnice 02 technohratky tremosnice 03 technohratky tremosnice 04

Mgr. Hana Ošlejšková a Ing. Zdeněk Hanák