Jarmark 4.B naší školy v ČS v Přelouči

Dne 9.12. 2019 vyvrcholilo naše tříměsíční úsilí v rámci projektu Abeceda peněz pořádaného ČS. Jarmark jsme si náležitě užili a za utržené peníze uskutečníme naše školní výlety. Už se těšíme.

detsky jarmark 28 detsky jarmark 34 detsky jarmark 37 detsky jarmark 41

Připojujeme závěrečný proslov  ředitele naší firmičky Dárky pro radost:

Vážení přítomní,
    vítáme vás na dnešním vánočním jarmarku, který jsme pro vás my, žáci 4.B Základní školy Choltice, připravili.
    Naše firmička „DÁRKY PRO RADOST“ vznikla v rámci projektu ABECEDA PENĚZ, který je pořádaný Českou spořitelnou. Během tohoto projektu jsme se aspoň trochu seznámili s procesem fungování výrobní firmy. Na dárečcích jsme si dali záležet a vyráběli jsme je s láskou a chutí.
    Doufáme, že vás naše výrobky potěší. Prodáváme je za symbolické ceny a budeme potěšeni, když naši firmičku podpoříte.
    Chtěli bychom poděkovat zaměstnankyním České spořitelny, rodičům za podporu a pomoc, paní ředitelce naší školy, že nás do projektu ABECEDA PENĚZ přihlásila, paní učitelce třídní za organizaci a propojení projektu do výuky a paní asistentce.
    Rádi bychom vás nyní pozvali na kávu či čaj, který pro vás máme zdarma a na něco sladkého a zároveň na prohlídku našich výrobků, jejichž koupí naši tříměsíční snahu podpoříte a velmi vám za to děkujeme ?

Mgr. Božena Špilínková - TU 4.B