Dne 9.12. 2019 vyvrcholilo naše tříměsíční úsilí v rámci projektu Abeceda peněz pořádaného ČS. Jarmark jsme si náležitě užili a za utržené peníze uskutečníme naše školní výlety. Už se těšíme.

detsky jarmark 28 detsky jarmark 34 detsky jarmark 37 detsky jarmark 41
 camera Další foto...      

Připojujeme závěrečný proslov  ředitele naší firmičky Dárky pro radost:

Vážení přítomní,
vítáme vás na dnešním vánočním jarmarku, který jsme pro vás my, žáci 4.B Základní školy Choltice, připravili.
Naše firmička „DÁRKY PRO RADOST“ vznikla v rámci projektu ABECEDA PENĚZ, který je pořádaný Českou spořitelnou. Během tohoto projektu jsme se aspoň trochu seznámili s procesem fungování výrobní firmy. Na dárečcích jsme si dali záležet a vyráběli jsme je s láskou a chutí.
Doufáme, že vás naše výrobky potěší. Prodáváme je za symbolické ceny a budeme potěšeni, když naši firmičku podpoříte.
Chtěli bychom poděkovat zaměstnankyním České spořitelny, rodičům za podporu a pomoc, paní ředitelce naší školy, že nás do projektu ABECEDA PENĚZ přihlásila, paní učitelce třídní za organizaci a propojení projektu do výuky a paní asistentce.
Rádi bychom vás nyní pozvali na kávu či čaj, který pro vás máme zdarma a na něco sladkého a zároveň na prohlídku našich výrobků, jejichž koupí naši tříměsíční snahu podpoříte a velmi vám za to děkujeme ?

 

Mgr. Božena Špilínková - TU 4.B