Oznámení školní jídelny

Připomínáme pravidla školní jídelny k nošení čipů. Každý strávník je povinen nosit čip na vydání obědu. Jestliže ho nemá, může si přijít od 7.15 – 7.40 pro náhradní stravenku k okénku ŠJ před jídelnou. Pokud tam nesedí obsluha, může si zazvonit na zvonek.

Stravenkou se prokáže při vydávání obědů (11.15 – 13.15).

V případě, že žák nebude mít stravenku, bude od výdejního okénka poslán za vedoucí školní jídelny, na kterou si zazvoní u okénka pokladny ŠJ. Pokud má oběd přihlášený, dostane stravenku, po jejímž odevzdání mu bude vydán oběd.   Výjimka je u 1. a 2. třídy.  Tito žáci se mohou podepsat do sešitu přímo u výdeje.

Od 1.4. nebudou vydávány obědy strávníkům, kteří je NEMAJÍ zaplaceny!!!!!
    Platí se dopředu!!!!

Rodiče prosím proberte s dětmi jídelní lístek. Pokud je na výběr ze dvou jídel, dejte svým dětem vybrat, co si chtějí dát k obědu. Prosím, nerozhodujte za ně. Děti jsou pak kolikrát zklamány, že by si daly druhé jídlo. Zbytečně pak oběd vyhazují.

Oběd č.2 je možné přihlásit nejpozději den předem do 9:00.

Jana Augustinová, Iva Sedláčková