Rodičovské schůzky 21.11. 2023

  Rodičovské schůzky/konzultace s vyučujícími se budou konat v budově školy v úterý 21.11.2023 od 15:00 do 18:00. V případě, že Vaše třída má i společnou část schůzek, bude Vás včas informovat třídní učitel. Níže jsou odkazy na tabulky, ve kterých máte možnost rezervovat si čas na svoji schůzku s vybraným vyučujícím. Pokud Vám odkaz nefunguje, použijte prosím odkazy v příloze. Zapisujte se jménem i příjmením dítěte. Prosíme o dodržování časového rozpisu. V případě problémů kontaktujete prosím daného vyučujícího.

  Vzhledem k setkání ředitelů základních škol, který organizuje Pardubický kraj, se bohužel nemohu zúčastnit schůzek v tento den. Jestliže máte zájem o schůzku se mnou, kontaktujte mě prosím přes Bakaláře, ráda si s Vámi dohodnu náhradní termín.

   Mgr. Iva Sedláčková, ředitelka školy

  Školní informační systém

  bakbuton
  Jak na to...
  ZÁPISY ONLINE

  Svátek má

  Praha

  Aktuality