letacek sbor ZUS Prelouc 2324 Vážení rodiče,

Základní umělecká škola Přelouč i v letošním školním roce organizuje výuku přímo ve Vaší škole. Chcete-li tedy pro Vaše děti kvalitní umělecké vzdělávání, odpadá Vám nutnost pravidelného dojíždění. V letošním školním roce můžete zapsat své dítě ke vzdělávání v hudebním, tanečním či výtvarném oboru.

Novinkou je v letošním roce pobočka pěveckého sboru. Pěvecký sbor povede Jaroslav Šlais, výuka přímo v ZŠ Choltice se bude konat ve středu od 14:00 do 15:30. Budeme společně zpívat písně lidové, umělé i populární. Pěvecký sbor bude součástí sboru ZUŠ, několikrát během školního roku by zpěváci přijeli na společnou zkoušku do Přelouče, absolvovali první společná vystoupení. V plánu máme pro šikovné zpěváky i zahraniční koncertní výjezd.

Pro získání více informací ke sborovému zpěvu jsme Vám k dispozici na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či na telefonním čísle 703 609 977 (sbormistr Jaroslav Šlais).

Těšíme se na setkání s Vámi a Vašimi dětmi!

Vedení Základní umělecké školy Přelouč