Učitel/ka 2. stupně ZŠ – chemie, fyzika, český jazyk

Hledáme nového zaměstnance na pozici: Učitel/ka 2. stupně ZŠ – chemie, fyzika, český jazyk

Zaměstnavatel: Základní škola Choltice, okres Pardubice, Lipoltická 245, Choltice, 53361
    Plný úvazek: 40 hodin týdně
    Pracovní poměr na dobu určitou: od 1.9.2023 – 30.8.2024 s možností prodloužení
    Požadovaná kvalifikace: Vzdělání dle Zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, ve znění pozdějších předpisů.
    Další požadavky: zdravotní způsobilost, morální bezúhonnost, kladný vztah k dětem, trpělivost, znalost práce na PC, znalost školské problematiky, komunikativní dovednosti, výpis z RT. Praxe v oboru vítána.
    Zaměstnanecké výhody: FKSP, podnikové stravování
    Práce v příjemném přátelském prostředí.
    Kontaktní osoba: Mgr. Iva Sedláčková
    Tel: 734579103