Hledáme nového zaměstnance na pozici: Speciální pedagog, školní psycholog

Zkrácený úvazek: 32 hodin týdně

Pracovní poměr na dobu určitou: od 1.7.2023 – 31.12.2024

Požadovaná kvalifikace: Podmínkou pro výkon speciálního pedagoga, školního psychologa je dokončené VŠ vzdělání dle Zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, ve znění pozdějších předpisů - § 18 a § 19.

Další požadavky: zdravotní způsobilost, morální bezúhonnost, kladný vztah k dětem, trpělivost, znalost práce na PC, znalost školské problematiky, komunikativní dovednosti, výpis z RT. Praxe v oboru vítána.

Zaměstnanecké výhody: FKSP, podnikové stravování. Práce v příjemném přátelském prostředí.

Kontaktní osoba: Mgr. Iva Sedláčková
Tel: 734579103
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 Mgr. Iva Sedláčková, ředitelka školy