Studijní zájezd do Anglie

Vážení rodiče,
    vzhledem k volné kapacitě ještě jednou nabízíme volná místa na zájezd do Anglie pro naše žáky (6. - 9. ročník)., více podrobností v přílohách v předchozí zprávě. Cestovní kancelář nabídla i několik volných míst pro dospělé účastníky (nad 18 let je ale cena zájezdu o 200 Kč za noc vyšší). V případě zájmu mě prosím kontaktujte.

Dále zasílám podrobné údaje k platbě:

Cena zájezdu bude uhrazena ve dvou zálohových splátkách přímo cestovní kanceláři:

1. platba (záloha)

3 000 Kč/os.

do 31. 1. 2023

2. platba (záloha)

7 990 Kč/os.

do 28. 2. 2023

Č. účtu – Česká spořitelna, č. ú.: 5364168309/0800
    Variabilní symbol: Rodné číslo žáka
    Specifický symbol: 2301169

Při platbě je nutné uvést správně jak variabilní symbol (rodné číslo), tak specifický symbol (č. zájezdu). V opačném případě nemusí dojít ke správnému spárování platby s příslušným zájezdem.

Informační schůzka pro rodiče a žáky bude svolána začátkem dubna. Do Anglie je možno v současné době cestovat pouze s platným pasem.

Mgr. Iva Sedláčková