Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

• Prosím, nekupujte dětem vybavení penálu a pomůcky na výtvarnou výchovu – dost věcí dostanou od školy
    • Učebnice a pracovní sešity zakoupí hromadně škola (vše dostanou v září)
    • Oblečení na tělesnou výchovu a bačkory, prosím, kupte až na konci prázdnin (za dva měsíce z toho mohou vyrůst)
    • Všechny věci mít podepsané svým jménem
    • Prosím, označte dětem aktovky (v jaké kapse mají penál, v jaké svačinku atd.), ve škole v nich pak štrachají a prohledávají všechny kapsy, to samé platí pro patrový penál
    • Zakoupení čipu (100 Kč) – pro vyzvedávání dětí – v září
    • Jídelna- čip budou mít i děti (asi 150Kč)- sami pak přes net můžete přihlašovat a odhlašovat obědy.
    • Družina bude dostupná pro všechny žáky – kdo bude mít zájem, prosím o vyplnění přihlášky
    • První dva dny (1.9. a 2.9.) bude kratší výuka – rozmyslete se, jestli půjdou děti do družiny nebo si je vyzvednete (2.9. bude i možnost oběda, ale je potřeba ho zaplatit předem)
    • 9. začátek v 8:00, bude pouze jedna vyučovací hodina
    • 9 začátek hodiny 7:40, konec vyučování 9:20
    • Mít sepsané alergie či nemoci dítěte v Bakalářích a informovat třídní učitelku (např. astma, cukrovka, epilepsie apod.)
    • Děti budou mít půlené vyučovací hodiny – pokud to bude první nebo poslední hodina, mohou přicházet nebo odcházet dříve (případně mohou být v družině – bezplatně)
    • Papírové žákovské knížky budou, aby se děti mohly pochlubit jedničkami :-)
    • Omluvenky, platby, komunikace s učiteli – vše přes Bakaláře (v případě technických dotazů a dotazů ohledně plateb přes systém Bakaláři můžete kontaktovat paní Barboru Augustinovou – email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 605 265 508)
    • 13.9. se budeme fotit do novin (1.9. poprosíme o podepsání souhlasu)