Vážení,
rád bych Vás touto cestou pozval na první letošní webinář ze série „O rodině a vztazích“, tentokrát na téma Rizika sociálních sítí, vedený Plk. PhDr. Ondřejem Moravčíkem z POLICEJNÍHO PREZIDIA ČR, odboru komunikace a vnějších vztahů, který proběhne  18.1. 2022 od 17.00 do 18.30 hodin.

Sociální sítě jsou každodenní součástí našich životů a zásadně ovlivňují naše smýšlení. My, dospělí, jsme schopni odfiltrovat pravdivé informace od nepravdivých, umíme vyhodnotit jejich relevantnost a není lehké s námi tímto způsobem manipulovat. Děti tento obranný mechanismus nemají tak dobře vybudovaný a jsou nejčastějšími obětmi manipulátorů. V rámci této besedy se posluchači dozví, jakým způsobem je s dětmi na sociálních sítích manipulováno a jakým způsobem se proti tomu bránit.

Seminář je určený především rodičům, pedagogům a obecně osobám pracujícím s dětmi.

Link pro online sledování naleznete zde a také na  www.krajprorodinu.cz

 webinar rizika soc siti

Link pro připojení bude přístupný v den konání webináře od 16:50 hodin. Rezervace předem není nutná, kapacita pro setkání je neomezená. Účast je možná i anonymně (bez identifikačních údajů nebo obrazu), ale přesto bude možné v diskusi na závěr setkání položit lektorovi písemně dotaz prostřednictvím chatu.

Aktuální program chystaných webinářů (vždy v čase 17:00-18:30):

  1. 02. 2022     Přání v partnerských vztazích
  2. 03. 2022     16 maličkostí, na které bychom neměli při výchově dětí zapomínat
  3. 04. 2022     Fakta a mýty o drogách
  4. 05. 2022     Stres a relax

S přáním hezkých dnů
PhDr. Roman Miletín
ředitel Poradny pro rodinu Pardubického kraje
Mozartova 449, Pardubice 530 09