Vážení rodiče a žáci,

vzhledem k současné situaci budou i lednové rodičovské schůzky probíhat pouze online a v několika dnech dle následujícího rozpisu:

úterý 11. ledna 2022 pro 1.-4. ročník
středa 12. ledna 2022 pro 5.-6. ročník
čtvrtek 13. ledna 2022 pro 7.-9. ročník

Společná část s třídními učiteli se bude konat od 16:00 do 16:20 přes Teams (viz kalendář Teams – poproste své děti, ať Vás přihlásí přes svůj školní účet a schůzky se mohou samozřejmě také zúčastnit). Po ukončení společné části budou probíhat osobní online konzultace s jednotlivými vyučujícími. K jednotlivým učitelům se můžete přihlásit na následujících odkazech (zapisujte se prosím jménem a příjmením žáka na určitý čas), učitel Vám v daný čas zavolá přes Teams:

Zapisování do tabulek bude ukončeno vždy den před schůzkou do 24:00.

Těšíme se na setkání s Vámi. V případě problémů kontaktujte prosím třídního učitele.

Mgr. Iva Sedláčková, ředitelka školy