Společné fotografování tříd

Termín fotografování: 31. května 2021

Jak se bude fotit: třídní foto, skupinky/kamarádi/rodina

Jak focení a objednání funguje?

Objednávání fotografií probíhá online, stejně tak jako platba (online nebo dobírkou). Učitelé nevybírají peníze osobně. Roztříděné fotografie se dodávájí do školy poštou bez dalšího osobního styku, nebo je možné si balíček fotek objednat domů. Důležité je, že žáci/rodiče platí pouze za fotografie, které si objednají. Není nutný žádný minimální počet fotek. Každá třída má vlastní zabezpečenou fotogalerii a tento systém je v souladu s nejnovějším nařízením GDPR.

Krok po kroku

1. Fotograf přijede do školy v dohodnutý čas. Domluví se na celém průběhu, aby focení co nejméně narušilo denní výuku.
    2. Na jednu třídu potřebuje fotograf 20-30 minut. Fotografují se nejdříve celá třída, poté skupinové a portrétní fotografie.
    3. V každé třídě předá fotograf učiteli kartičky s přihlašovacími údaji do fotogalerie. Tyto kartičky učitel rozdá žákům.
    4. Do druhého pracovního dne jsou na webu skolyfoto.cz zveřejněny fotografie v zaheslované galerii. Rodiče a žáci si na webových stránkách fotografie prohlédnou, objednají a rovnou zaplatí. Učitelé nevybírají žádné peníze.
    5. Na objednávání je ponechán 1 týden.
    6. Do 7 pracovních dnů (po ukončení objednávek) bude zaslán do školy balík s fotografiemi. Objednávky jsou přehledně seřazené podle tříd a žáků, škola je pouze rozdá.

Ceník fotografií (květen - červen 2021)

Mgr. Iva Sedláčková, ředitelka školy