Výstavy středních škol on-line

  Vzhledem k epidemiologické situaci byly zrušeny prezentační přehlídky středních škol.  DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o. ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Pardubického kraje připravila za zrušené přehlídky škol náhradní on-line řešení

  Přehlídky středních škol proběhnou prostřednictvím on-line schůzek na portálu BurzaŠkol.Online  (https://burzaskol.online), a to v termínech

  • · 15. 10. 2020 – Česká Třebová,
  • · 20. 10. 2020 – Chrudim,
  • · 20. 10. 2020 – Svitavy,
  • · 6. 11. 2020 – Pardubice,
  • · 20. 11. 2020 – Pardubice (KHK).

  Ke každé výstavě jsou zaregistrovány střední školy s odkazem na on-line schůzku, prostřednictvím které budou zástupci škol připraveni od 8:00–12:00 a 18:00–21:00 hodin odpovídat na dotazy Vašich žáků. Dopolední termín je určen pro připojení žáků přímo ze základních škol, večerní termín pro připojení žáků i s rodiči z domácího prostředí.

  Mgr. Petra Pospíšilová
  oddělení organizační a vzdělávání
  odbor školství
  Krajský úřad Pardubického kraje
  telefon: +420 466 026 529
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  www.pardubickykraj.cz

  Školní informační systém

  bakbuton
  Jak na to...
  ZÁPISY ONLINE

  Svátek má

  Praha

  Aktuality