Konzultace pro žáky 2. stupně

Na Bakalářích v záložce Ankety je otevřen dotazník pro jednotlivé třídy 2. stupně ohledně zájmu o konzultace v jednotlivých předmětech a o třídnické hodiny. Anketa je přístupná do 2.6. do 24:00, je třeba se přihlásit přes internetový prohlížeč z rodičovského účtu.

O výsledcích a organizaci 2. stupně ve škole Vás budeme informovat po ukončení ​ankety. Předem děkujeme za vyplnění.

Informace z webu MŠMT

Vláda schválila možnost realizace občasných vzdělávacích a socializačních aktivit pro žáky druhých stupňů základních škol, a to v období od 8. do 30. června 2020. Jedná se o možnost (nabídku) pro školy, přičemž je na konkrétních personálních, materiálních a prostorových podmínkách každé školy, zda této možnosti využije, v jakém rozsahu a jakým způsobem. Nepůjde tedy o fungování v obdobném režimu, jako je tomu u 1. stupňů základních škol, ale spíše o možnost konání konzultací či třídnických hodin. Pokud nebude v personálních a prostorových podmínkách školy toto zajistit, není povinností školy tyto aktivity realizovat. Účast žáků bude dobrovolná a nemusí se jednat o každodenní provoz.

Hezký den, Iva Sedláčková

Dobrý den, v pondělí 1.6. si můžete přijít do školy pro věci z šaten, a to od 9 do 10:55 a od 15:35 do 18:00. Vzhledem k tomu, že probíhala dezinfekce šaten, jsou věci uloženy v bednách v přízemí u piana. Pokud byste chtěli jindy, dejte mi prosím vědět. Hezký den, Iva Sedláčková

Iva Sedláčková
    Základní škola Choltice, okres Pardubice