Postupová brána zůstala zavřená…

V pátek 21. 10. 2016 jsme uspořádali turnaj v minikopané chlapců 7. až 9. tříd. Počasí nám přálo i sluníčko na nás vykouklo a potěšilo. Do Choltic přijela tři přeloučská mužstva, která si to s námi rozdala o dvě postupová místa do okresního finále. Naši chlapci se na turnaji neztratili a do poslední minuty-vteřiny!!! byli ve hře a bojovali o postup…

… Ale popořadě…

V prvním utkání jsme těžce zkousávali prohru s mužstvem ZŠ Masarykova 1:4. Snad nás mohlo hřát vědomí, že mužstvo Martina Buluška bylo na turnaji v Pardubicích na bronzovém stupínku v turnaji pardubických škol. Do dalšího utkání jsme po intervenci „zvenčí“ překopali sestavu a odehráli jsme krásné utkání s mužstvem přeloučského Gymnázia. O výsledku mohl rozhodnout v poslední minutě náš Honza Popovič, ale nebylo nám přáno, takže remíza 1:1 a boj o postup se soustředil na to, kolik dáme branek ZŠ Smetanova. Celý poslední zápas jsme měli pod kontrolou a konečné skóre 6:0 nám, bohužel, k cestě do Pardubic nestačilo. Chlapci ze sebe odevzdali vše, ale z postupu se radovalo mužstvo Gymnázia. Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy :-)