Florbalový turnaj

Během měsíce ledna a února probíhala na naší škole v jednotlivých třídách prvního stupně (1. – 5. ročníky) florbalová utkání, která byla nedílnou součástí florbalového turnaje. Žáci si sami vybírali své kapitány, spoluhráče a také svoji herní taktiku. V každé třídě bylo také několik fanoušků, kteří vytvářeli tu pravou sportovní atmosféru ve školní tělocvičně.

florbal choltice 21 florbal choltice 22 florbal choltice 23 florbal choltice 24 florbal choltice 25

Za první místa byl hráčům udělen pamětní diplom a cena – digitální krokoměr. Ostatní umístění však také byla oceněna drobnými cenami. Všichni se už moc těšíme na další sportovní turnaje, které se budou odehrávat v průběhu školního roku.

florbal choltice 26 florbal choltice 27 florbal choltice 28 florbal choltice 29 florbal choltice 30

Mgr. Daniela Čepčářová