4. B – Spaní ve škole a farma u Kušičků

  V úterý 27. 6. jsme se sešli v 17 hodin opět ve škole. Tentokrát se spacáky, karimatkami atd. a s náležitými zásobami jídla, protože jsme měli domluvené spaní ve škole. Po úvodní hře ve dvojicích, která probíhala v prostorách celé školy, jsme opekli špekáčky a dále jsme se bavili programem, který si děti ve dvojicích či skupinkách pro ostatní připravily. Dočkali jsme se dokonce i noční hry!

  Spani ve skole 4B 03 Spani ve skole 4B 11 Spani ve skole 4B 14 Spani ve skole 4B 16
  camera Další foto...      

  Zdárně jsme přespali a ve středu 28. 6. jsme byli pozváni rodiči Vojty Kušičky do Svinčan na jejich rodinnou farmu. Nestačili jsme se divit, co vše chovají a pěstují, např. slepice, králíky, morčata, kachny, husy, krůty, křepelky, ovce, kozy, … . Vyslechli jsme také krátkou přednášku o tom, jak škodí kůrovec i s ukázkou napadeného dřeva a nechybělo ani povídání o včelaření, opět s ukázkou.

  Vylet na farmu 4B 03 Vylet na farmu 4B 08 Vylet na farmu 4B 29 Vylet na farmu 4B 40
  camera Další foto...      

  Na obou akcích nám počasí přálo, takže jsme si je výborně užili a teď už se těšíme na prázdniny!

  Mgr. Zuzana Bílková

  Školní informační systém

  bakbuton
  Jak na to...
  ZÁPISY ONLINE

  Svátek má

  Praha

  Aktuality