Pro žáky 5.-9. třídy pořádáme v listopadu výlet do Brna na výstavu Poklad Inků. Bližší informace najdete na webovém přístupu /anketa - rodič/ v Bakalářích, kde můžete zároveň žáka/žákyni přihlásit.

Ostatní zájemci mohou volat : 724 339 112 p. Jozífová.

poklad inku

Mgr. Vlasta Jozífová

sber papiruSRPŠ při ZŠ v Cholticích pořádá dne

od 15 hodin do 17.30 hodin
u školní jídelny
sběr starého papíru.

Prosíme o řádně svázaný sběr!!!
Kartony prosím nenoste.
Děkujeme.

Výtěžek bude použit ve prospěch žáků ZŠ a MŠ Choltice !!!

Dita Piskačová

V úterý 1. října vyšlo letošní páté číslo Zpravodaje TECHNOhrátek – speciálního bulletinu, který přináší aktuální informace o tomto projektu. Distribuováno bylo tradičně v elektronické podobě. Na titulní straně jsou dvě ohlédnutí za úvodními podzimními akcemi v září v SPŠ stavební Pardubice a OU Chroustovice. Statistické okénko přináší pohled na aktuální pořadí v dortové lize základních škol, kterou vedou školáci ze ZŠ Prodloužená z Pardubic-Polabin, a také avízo na očekávané...

akce probíhá v sobotu 21.9.2019 od 8 do 17 hodin a v neděli 22.9.2019 od 8 do 15 hodin ve Svinčanech (prostory Zahradnictví Kubelka a v chovatelském areálu).

Zahrádkáři Svinčany v letošním roce slaví výročí 40 let od svého vzniku, ne jen proto, si užijete mnohem bohatší doprovodný program: