Během prázdnin není třeba kromě tašky a penálu dětem do 1. třídy téměř nic chystat. Vše dostanou v září ve škole. Nebudou potřebovat ani kufříky nebo kapsáře. Pořídíme pro všechny plastové boxy, které se nám již osvědčily. Stačí tedy pořídit přezůvky (ne pantofle), cvičební úbor na ven i do tělocvičny, švihadlo, zástěru (nebo tričko, košili …) na VV a PČ a omyvatelný ubrus. Cvičební úbor prosíme v látkovém sáčku.

Děkujeme.

Třídní učitelky Z. Bílková a J. Štoková

Dobrý den,
rádi bychom pozvali budoucí prvňáčky na setkání s paní učitelkami, a to 17.6. v 15:00 v naší škole. Pokud už mají vybavený penál, ať si ho přinesou. Pokud ne, nevadí – nepotřebují nic.

Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáků proběhne v pondělí 24.6.v 15:30 v jídelně naší školy. Více informací na přiloženém letáku, předem děkuji za jeho vyvěšení a informování rodičů i dětí.
Těšíme se na ně.

Přeji krásný den a vydržme až do finiše!

Mgr. Iva Sedláčková
Základní škola Choltice, okres Pardubice

aula školy – možnost nákupu anglických knih ve škole (beletrie, učebnice, doplňkové materiály)
3.6.2019, 9:00 – 17:00

DDMDDM Alfa, OP Delta pořádá příměstský tábor na naší škole.

1. běh od 1.7. do 4.7. 2019 na téma
Leonardo da Vinci
cena: 1 100,- Kč.

2. běh od 8.7. do 12.7. 2019 na téma
Botanicus
cena: 1 300,- Kč.

V ceně tábora je zahrnuto stravování, pedagogický dozor, materiál na tvoření a odměny.

Přihlášky jsou pouze elektronicky na DDM ALFA www.ddmalfa.cz.

sber papiruSRPŠ při ZŠ v Cholticích pořádá dne

17.5.2019
od 15 hodin do 17.30 hodin
u školní jídelny
sběr starého papíru.

Prosíme o řádně svázaný sběr!!!
Nenoste prosím kartony, krabice a jiné obaly.
Děkujeme.

Výtěžek bude použit ve prospěch žáků ZŠ a MŠ Choltice !!!

Dita Piskačová

besidka pro maminky

Zveme Vás na společnou oslavu svátku všech maminek

15. 5. 2019 v 15:30 h.