Vážení rodiče,

rádi bychom Vás tímto požádali o zaplacení příspěvku Spolku rodičů při ZŠ Choltice na školní rok 2019/2020.  Příspěvek pro tento rok je 200,- Kč. Kdo má ve škole více dětí platí jen za jedno.

Příspěvek, prosím zaplaťte do 31. prosince 2019.

Číslo účtu  107 649 184/0300 , v poznámce příkazu, prosím uveďte jméno a třídu žáka.

Děkujeme. Za Výbor Spolku rodičů Dita Piskačová, předsedkyně.

Pokud budete mít dotaz, můžete mě kontaktovat na mobil 736 606 240 nebo e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dita Piskačová

Kroužek stolního tenisu je do odvolání zrušen. Jakmile dojde ke změně, budeme vás informovat

Mgr. Iva Sedláčková - ředitelka školy

Žáci ZŠ Choltice ze 4.B a jejich "firmička" kterou založoli v rámci projektu ABECEDA PENĚZ České spořitelny

Vás zvou na Jarmark vlastních výrobků

KDE: v prostorách České spořitelny v Přelouči
KDY: 9.12.2019 od 13.30 - 17.00 hodin

darky pro radost

S platností od 18.11.2019:

Pokud žák ZAPOMENE NEBO ZTRATÍ ČIP na oběd, dostaví se k pokladně školní jídelny v čase 7.00 – 7.40 hod pro NÁHRADNÍ STRAVENKU. Jinak mu nebude oběd vydán!

Výdej náhradních stravenek u oběda – pokud žák v době oběda zjistí, že nemá čip, dojde si před svým obědem za vedoucí školní jídelny, která mu vydá náhradní stravenku.

Děkujeme za respektování tohoto pravidla.

Pobytový zájezd s možností výletů pro žáky od 4. třídy
Itálie Marcelli di Numana Residence Idea Mare

• Termín: 12.6. - 21.6.2020 (pa - ne)
  • Cena: 6 090,- cena zahrnuje: dopravu, přistavení busu, 7x ubytování, služby delegáta, zákonné pojištění.
  • příplatek: stravování, pojištění, pobytová taxa, výlety: 2 200,-
  • cena nezahrnuje: závěrečný úklid, lůžkoviny

Ozdravný pobyt pořádá: ZŠ Choltice – Mgr. Vlasta Jozífová, tel. 724 339 112 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
a CK Sunny travel, Novodvorská 14, Praha 4, tel.: 315 557 665, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., www.sunnytravel.cz

Mgr. Vlasta Jozífová

Vážení rodiče,

pedagogičtí pracovníci ZŠ Choltice, okres Pardubice, se zapojí do stávky, kterou vyhlásily školské odbory na středu 6. listopadu 2019.
V tento den bude škola uzavřena.