Letošní lyžařský kurz sedmé třídy probíhal v době od 20. do 26. ledna 2019. Sedmáci se učili lyžovat v Horních Albeřicích na malé poklidné sjezdovce. Kromě dostatečného množství sněhu nám letos přálo i sluníčko. Středeční vycházka na blízké hranice s Polskem byla plná zážitků z hlubokého sněhu, pohledů do dalekých krajů i plná her. Penzion Stará Celnice jsme měli celý pro sebe. Poskytoval nám úkryt před únavou i tmou. A naše bříška byla plná dobrého jídla. Moc se nám tam líbilo. Naučili jsme se všichni lyžovat, o poledním klidu jsme si odpočali, večer před večerkou si zahráli hry a zažili i dlouhé hovory po večerce. Je pravda, že domů a zpět do školy se nám nikomu moc nechtělo.

lyzarsky vycvik 08 lyzarsky vycvik 12 lyzarsky vycvik 25 lyzarsky vycvik 35
 camera Další foto...      

Žáci 7. třídy