V úterý 26. 6. 2018 se zúčastnili žáci 5. – 8. ročníku sportovní olympiády O pohár městyse Choltice, který organizovali žáci 9. třídy spolu s učiteli Mgr. Hanou Ošlejškovou a Ing. Janem Brožkem pod záštitou starosty městyse Choltice Mgr. Tomáše Bolka.

Žáci se utkali v 6 bodovacích disciplínách a v jedné doplňkové soutěži. Účastnici byli rozděleni do čtyř kategorií 5. + 6. třída dívky a chlapci a 7. + 8. třída dívky a chlapci. Soutěží se zúčastnilo celkem 71 žáků. Mezi bodovací disciplíny patřila: překážková dráha, běh na 60 metrů, hod daleký, skok z místa, vytrvalostní běh oborou a kop na branku. Jako doplňková činnost byl hod frisbee na přesnost.

sportovni den 02 sportovni den 06 sportovni den 19 sportovni den 25
 camera Další foto...      

Výsledky:

Kategorii 5. + 6. třída Chlapci
 1. Kocourek Ondřej 6. A
 2. Lukeš Jan 6. A
 3. Sehnoutka Josef 6. A
Kategorii 5. + 6. třída Dívky
 1. Piskačová Andrea 6. A
 2. Kollárovičová Alexandra 5. A
 3. Dvořáková Elen 6. A
Kategorii 7. + 8. třída Chlapci
 1. Plechatý Patrik 8. A
 2. Joska Jiří 8. A
 3. Lipavský Jan 8. A
Kategorii 7. + 8. třída Dívky
 1. Hlínová Marika 8. A
 2. Bačkovská Tereza 7. A
 3. Šebková Dita 8. A

Ing. Jan Brožek