Prší a prší a prší, ale nás to neodradí a se dvěma družstvy vyrážíme na soutěž Hlídek mladých zdravotníků na koupaliště Cihelna v Pardubicích. Akci pořádá Český červený kříž, pobočka Pardubice. Organizování si vzali za své manželé Hanákovi. Patří jim velký dík nejen za krásnou přípravu, ale i za to, že jsou schopni zajistit teplý čaj (a tentokrát nám přišel vskutku vhod) a také pěkné ceny pro soutěžící. A jak vím, že ceny jsou pěkné? Přece jednoduše – obě naše družstva se umístila na stupních vítězů. Tým ve složení: Lenka Bibrová, Nela Kolářová, Zuzana Kratochvílová, Michaela Kvochová a Andrea Piskačová se umístil na druhém místě a tým ve složení: Marika Hlínová, Linda Janoušková, Aneta Kocourková, Eliška Kolářová a Anna Miláčková na místě třetím. Přestalo pršet a nám zbyl velmi krátký čas na přesun na autobusovou zastávku. Děvčata předvedla i výborný sportovní výkon a autobus jsme doslova doběhly. Proto jim chci poděkovat za vzornou reprezentaci školy ve vědomostních, dovednostních a sportovních výkonech. Doufám, že i příští rok se najdou jejich následovníci a následovnice.

soutez mladych zdravotniku 01 soutez mladych zdravotniku 02 soutez mladych zdravotniku 03 diplom2
soutez mladych zdravotniku 04 soutez mladych zdravotniku 05 soutez mladych zdravotniku 06 diplom3

Hana Ošlejšková