(ZŠ CHOLTICE A ZŠ PARDUBICE - BENEŠOVO NÁMĚSTÍ)

Již před Vánoci děti z 1.A vyrobily pro své vrstevníky, rovněž děti 1. A – ZŠ Benešovo náměstí, vánoční přáníčka. Pro pardubické prvňáčky jsme v hodinách výtvarné výchovy a pracovních činností také stihli vyrobit valentýnské srdce a lízátka s motivy pohádkových a komiksových hrdinů, jako je Hello Kitty, Batman a Superman.

Od těchto velmi šikovných prvňáčků jsme na oplátku dostali tajemný valentýnský balíček, v němž jsme posléze objevili krásná valentýnská přáníčka, která byla jmenovitě určena pro každého z nás. K těmto přáníčkům každý také dostal roztomilou valentýnskou myšku a bonbónek ve tvaru srdíčka. Při předávání povedených a krásně nazdobených přáníček si každý z dětí představoval, jak asi vypadají vrstevníci, kteří přáníčko vyráběli.

kamaradi 1a 01 kamaradi 1a 03 kamaradi 1a 12 kamaradi 1a 09
 camera Další foto...      

Abychom ale nezůstali pouze u představ, koncem školního roku se vzájemně navštívíme, jelikož chceme poznat naše nové prima kamarády a kamarádky osobně. Ve fotogalerii naleznete nejen přípravy přáníček a dárečků, ale i fotky s dárečky, které jsme dostali. Tímto také moc děkuji paní učitelce Míše Doubravové za vynikající spolupráci😊

Mgr. Daniela Čepčářová