Stejně jako každý rok, i v letošním roce proběhlo fotografování prvňáčků do novin.

1A 1B

Fotografie našich prvních tříd vyšli v Pardubickém deníku 16.10.2019.

CDPR dark 2019

Ráda bych poděkovala všem zúčastněným a hlavně Vám za pomoc a spolupráci při veřejné sbírce.

Velmi si vážím pomoci při sbírce v boji proti rakovině, která se konala 15. 5. 2019

S pomocí žáků se podařilo vybrat celkem 18.908,- za 767 ks prodaných kytiček, což vychází na velmi pěkný průměr cca 24,65 Kč za kytičku.

Velké díky, patří vedení školy za pomoc při organizaci sbírky, jak už propagací mezi žáky o konání sbírky, tak uvolnění žáků 9. třídy k prodeji kvítků v obci a ve škole.

Akce se zúčastnily a můj velký dík patří:

mému synovi Michalovi Kernovi žákovi 6. třídy za pomoc při prodeji kvítků ve škole i mimo ni.
A dále žákům, kteří vytvořili skupiny a prodávali v Cholticích.

1. Martin Růžek a Patrik Plechatý … vybrali částku 1.727,- Kč
  2. Aleš Svoboda a Ondřej Kašík ... vybrali částku 1.338,- Kč
  3. Adam Vančura a Mariana Mádlová ... vybrali částku 2.603,- Kč

Celkem žáci ZŠ vybrali krásných 5.668,- a touto částkou se podíleli na celkové částce 23.772,- kterou se nám tento den povedlo vybrat pro sbírku Ligy proti rakovině.

Průměrná prodejní cena za jednu kytičku byla 26,40 Kč! Společnými silami jsme prodali všech 900 ks kytiček.

Všem, kteří se na sbírce podíleli patří můj velký DÍK!

Kernová Pavla

CDPR 2018 plakat A4 fin

Velmi si vážím pomoci při sbírce v boji proti rakovině, která se konala 16.5. 2018.

Velké díky, patří vedení školy za pomoc při organizaci sbírky, jak už propagací mezi žáky o konání sbírky, tak uvolnění 7 žáků 9. třídy a 1 žákovi 5. třídy k prodeji kvítků v obci a ve škole.

Akce se zúčastnily a můj velký dík patří:

mému synovi Michalovi Kernovi žákovi 5. třídy za pomoc při prodeji kvítků ve škole a dalších veřejných místech.
žákům 9. třídy v těchto skupinách:
Matěj Kubín, Adam Kolář
Justýna Karabcová, Nikola Petříčková
Markéta Kosinová, Nikola Nováková, Lukáš Holub

Všem, kteří se na sbírce podíleli patří můj velký DÍK!

Věřím, že minimálně stejný úspěch budeme mít i příští rok.
Přeji Vám mnoho zdraví, úspěchů a moc Vám děkuji za podporu a pomoc.

S pozdravem Kernová Pavla

dekovny certifikat zivot detemKrásný den, milá paní ředitelko Sedláčková,

srdečně Vám děkujeme za celou organizaci sbírky ve školním roce 2017/2018.

V příloze posíláme děkovný certifikát, prosím, předejte naše poděkování vašim šikovným dětem, rodičům a všem zaměstnancům, kteří se do sbírky zapojili a kteří si poděkování opravdu zaslouží. Jejich pomoc je pro "naše" děti nenahraditelná.

Byli bychom velmi rádi, kdybyste si s dětmi našli chvíli času a podívali se na některé z našich krátkých videí, které najdete na https://www.youtube.com/user/Zivotdetem.

Ještě jednou Vám moc a moc děkujeme za vaši neocenitelnou pomoc, které si nesmírně vážíme.

S přáním všeho jen dobrého
Za Život dětem, o.p.s.
Zdenka Hollerová

Naše škola se zapojila do projektu vydavatelství Vltava Labe Media, ve kterém jsou do ledna publikovány v lokálních denících fotografie prvních tříd. Na konci projektu – v lednu před pololetním vysvědčením – vyjde příloha Naši prvňáci, kde budou zveřejněny všechny snímky prvňáků z regionu pohromadě.

Fotografie našich prvních tříd vyšly v Pardubickém deníku ve středu 29.11.2017.

nasi prvnaci